Корпораціям

dolgosrochnyie-investitsii-261x249

Тел: [044] 278–20–82, Внутрішній номер: 148 и 120 Пошта: fc@daliz.com.ua

Адреса: 01024, Київ, ул. Академіка Богомольця, 7/14, офіс 182


 Для об’єднання корпоративних активів оптимально використовувати ЗНПІФ Довгострокових прямих інвестицій, до якого можуть підключаться: частки і акції українських ТОВ, ЗАТ, ВАТ, а також іноземних юридичних осіб. Активи об’єднуються у вигляді фонду.

 В якості структури, для презнаходження зростаючих компаній, зручно задіяти ЗНПІФ Довгострокових прямих інвестицій. До числа активів ЗНПІФ крім частки та акцій українських ТОВ, ЗАТ, ВАТ можуть також приєднаються та іноземних юридичних осіб.

 Застосування ЗНПІФ Довгострокових прямих інвестицій як структури, опосредующей вклади в різні проекти, дає можливість інвестувати кошти в будь-які ТОВ, ЗАТ, ВАТ, і в іноземні організації в тому числі.

 Для консолідації та монетизації непрофільних активів до складу ЗНПІФ включаються відповідні рефінансуються активи: нерухомість (ЗНПІФ Нерухомості), акції та частки різних компаній і т.д. (ЗНПІФ Корпоративних активів). Активи сек’юритизує у вигляді інвестиційного фонду.

 ЗНПІФ є одним з найкращих рішень для ведення прибуткової діяльності.

Компанія “Daliz Finance” пропонує такі варіанти використання інвестиційних фондів:

 Інвестиційний фонд для непрофільних активів Закритий недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд (ЗНПІФ) – це майновий пул, який перебуває в довірчому управлінні специалізірованого особи – керуючої організації, і включає в себе різні види цінних активів . Майно фонду, разом з генеруються активами дохід, є правом власності пайовиків фонду, при цьому їх участь у фонді підтверджується цінними паперами фонду – інвестиційними паями, які, замість самих активів, числяться на балансі пайовика. ЗНПІФ не відноситься до юридичних осіб.