Венчурні фонди

Венчурные фонды

Тел: [044] 278–20–82, Внутрішній номер: 148 и 120 Пошта: fc@daliz.com.ua

Адреса: 01024, Київ, ул. Академіка Богомольця, 7/14, офіс 182


 Венчурний фонд – це інститут спільного інвестування (пайовий або корпоративний інвестиційний фонд) недиверсифікованого виду, закритого типу, розміщення паперів якого має виключно приватний характер серед заздалегідь визначеного кола юридичних та фізичних осіб, перелік яких передбачений проспектом емісії.

Діяльність інвестиційних фондів регулюється ЗУ «Про інститути спільного інвестування». Венчурні фонди, згідно даного закону, звільнені від багатьох нормативних обмежень, які притаманні невенчурним фондам. Активи венчурного фонду можуть повністю складатись з нерухомості, корпоративних прав, цінних паперів, що не допущені до торгів на фондових біржах. Також активи венчурного фонду можуть включати боргові зобов’язання, облігації, векселі.

Венчурний фонд може надавати позику за рахунок своїх активів тільки тим юридичним особам, в яких фонд є співвласником частини статутного фонду.

На сьогоднішній день, венчурний фонд в Україні – один з кращих інструментів мінімізації оподаткування. Адже податок на прибуток від активності венчурного фонду не сплачується до закриття його роботи і розподілу прибутку між учасниками. А це означає, що фонд може не платити податки тривалий час.

Фахівці компанії «Daliz Finance» допоможуть створити та зареєструвати інвестиційний фонд в Києві, а саме:       

 • зареєструвати фонд в органах державної влади;
 • розробити регламентні документи фонду;
 • створити схеми використання фондових інструментів для раціонального планування доходів та витрат та ефективного управління фінансовими потоками;
 • адмініструвати, обслуговувати та готувати звітність фонду.

Фахівці «Daliz Finance» врахують ваші індивідуальні побажання та допоможуть  втілити індивідуальну стратегію, яка повністю відповідатиме вашим потребам та бажанням. Тако ми  надамо консультації з оподаткування юридичних осіб та допоможемо вам обрати оптимальні законні  інструменти, які дозволять мінімізувати податки та витрати вашого бізнесу. 

Інформація щодо ліквідації Закритого недиверсифікованого пайового венчурного інвестиційного фонду «Омега-Фінанс»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ДАЛІЗ-ФІНАНС», ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 34938583, ліцензія Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Серії АЕ № 294609 від 09.12.2014р., зі строком дії з 18.05.2013 року необмежений (надалі – Товариство) повідомляє, що 03.07.2017 загальними зборами учасників Товариства було прийнято рішення про ліквідацію Закритого недиверсифікованого пайового венчурного інвестиційного фонду «Омега-Фінанс», реєстраційний код за ЄДРІСІ 2331507 (далі – Фонд) у зв’язку із тим, що вартість активів Фонду стала меншою, ніж мінімальний обсяг активів Фонду, та протягом шести місяців не збільшилася до мінімального обсягу активів (протокол № 19 від 03.07.2017).
Вимоги кредиторів до Фонду приймаються Ліквідаційною комісією Фонду у письмовій формі із обов’язковим додаванням документів (їх копій), які підтверджують наявність у кредиторів таких вимог, оформлених відповідно до чинного законодавства за адресою місцезнаходження Ліквідаційної комісії: 01024, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 7/14, прим. 182. Строк пред’явлення кредиторами вимог становить два місяці з дня опублікування цього повідомлення в офіційному друкованому органі.
Контактний телефон Ліквідаційної комісії Фонду: 044 278-20-82.

Інформація щодо ліквідації Закритого недиверсифікованого пайового венчурного інвестиційного фонду «Сігма-Резерв»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ДАЛІЗ-ФІНАНС», ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 34938583, ліцензія Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Серії АЕ № 294609 від 09.12.2014р., зі строком дії з 18.05.2013 року необмежений (надалі – Товариство) повідомляє, що 03.07.2017 загальними зборами учасників Товариства було прийнято рішення про ліквідацію Закритого недиверсифікованого пайового венчурного інвестиційного фонду «Сігма-Резерв», реєстраційний код за ЄДРІСІ 2331510 (далі – Фонд) у зв’язку із тим, що вартість активів Фонду стала меншою, ніж мінімальний обсяг активів Фонду, та протягом шести місяців не збільшилася до мінімального обсягу активів (протокол № 20 від 03.07.2017).
Вимоги кредиторів до Фонду приймаються Ліквідаційною комісією Фонду у письмовій формі із обов’язковим додаванням документів (їх копій), які підтверджують наявність у кредиторів таких вимог, оформлених відповідно до чинного законодавства за адресою місцезнаходження Ліквідаційної комісії: 01024, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 7/14, прим. 182. Строк пред’явлення кредиторами вимог становить два місяці з дня опублікування цього повідомлення в офіційному друкованому органі.
Контактний телефон Ліквідаційної комісії Фонду: 044 278-20-82.

Заявка на викуп Додаток 5 для фіз. осіб

Заявка на викуп Додаток 6 для юр. осіб

Повідомлення про порядок розрахунків з участниками “Омега-Фінанс”

Повідомлення про порядок розрахунків з участниками “Сігма-Резерв”

“ПРИВАБЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИХ ТА ДЕВЕЛОПЕРСЬКИХ КОМПАНІЙ”

—————————————————————————————————————————————————————————————

Отримати консультацію

Ваше ім’я*

Ваш E-Mail*

Телефон

Ваші коментарі:

 • Корпораціям

   Для об'єднання корпоративних активів оптимально використовувати ЗНПІФ Довгострокових прямих інвестицій, до якого можуть підключаться: частки і акції українських ТОВ, ЗАТ, ВАТ, а також іноземних юридичних осіб. Активи об'єднуються у вигляді фонду.  В якості структури, для презнаходження зростаючи детальнее…
 • Фінансовим компаніям

     До одного з найбільш перспективних джерел банківського фондування належать кошти інституціональних інвесторів.  Банківській системі цілком під силу задовольнити такі важливі переваги як: гарантія прибутковості, ліквідність і надійність при застосуванні такого інструменту як Кредитний ЗПИФ. &nb детальнее…
 • Ринку мистецтва

    До майна ЗНПІФ Художніх цінностей можуть належати різноманітні предмети мистецтва: скульптури, картини, гравюри, малюнки, естампи, монети, літографії, марки, також твори декоративно - прикладного мистецтва, старовинні видання та книги, музичні інструменти, фото-, фоно-, кіно - і відеоархіви. &nbs детальнее…
 • Сектору нерухомості

   детальнее…
 • Детальна інформація про переваги реєстрації інвестиційного фонду та оптимізації оподаткування

            Кожен підприємець має право використовувати законні методи для збереження коштів та розвитку власного бізнесу. Планування доходів та витрат допомагає юридичним особам заощаджувати кошти, раціоналізувати витрати в межах законодавства України.  Пошук оптимальних рішень, які допомагають  в м детальнее…