Ставши нашим Клієнтом, ви зможете:

1. Оперативно укладати договори на фондовому ринку;

2. Економити час на документообіг, тому що у нас документообіг здійснюється трьома видами зв’язку: електронною поштою, факсимільним зв’язком, поштою, кур’єрською доставкою, яку наша компанія надає безкоштовно по Києву.

3. Отримувати:

  • аналітичну інформацію;
  • юридичний супровід при укладанні угоди та оформленні договору;
  • консультацію фахівців;
  • фінансовий консалтинг.

Співробітники Компанії нададуть компетентні консультації з урахуванням ваших потреб та запропонують оптимальне рішення щодо придбання цінних паперів та ефективного вкладення коштів на фондовому ринку. ТОВ «ФК «Даліз-Фінанс» – команда професіоналів.

Ми є незалежною компанією, що дозволяє нам приймати рішення, керуючись виключно інтересами клієнтів.

ТОВ «Фондова компанія «Даліз-Фінанс» була заснована в 2005 році. За короткий період часу ми впевнено закріпилися на фондовому ринку і входимо до тридцятки кращих інвестиційних компаній України.

ТОВ «Фондова компанія «Даліз-Фінанс» є професійним учасником фондового ринку, що діє на основі Ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Серія АВ № 318422 від 18.06.2007 р. на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльність з випуску та обігу цінних паперів.

Послуги на ринку цінних паперів Україні ТОВ «Фондова компанія «Даліз-Фінанс» надає на основі Ліцензій ДКЦПФР на провадження професійної діяльності на фондовому ринку-діяльності з торгівлі цінними паперами:

Брокерська діяльність Серія АВ № 520556 від 23.04.2010 р.;

Дилерська діяльність Серія АВ № 520557 від 23.04.2010р.

Брокерське обслуговування передбачає здійснення купівлі або продажу цінних паперів від свого імені (від імені Клієнта), за рахунок і за дорученням Клієнта, а також всіх необхідних дій, пов’язаних з перереєстрацією, обліком і зберіганням цінних паперів.

Дилерська обслуговування передбачає здійснення покупки або продажу цінних паперів від свого імені і за свій рахунок з метою перепродажу, крім випадків передбачених законодавством.