Адміністрування фондів

9915

Тел: [044] 278–20–82, Внутрішній номер: 148 и 120 Пошта: fc@daliz.com.ua

Адреса: 01024, Київ, ул. Академіка Богомольця, 7/14, офіс 182


 Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів «Daliz Finance» є професійним учасником фондового ринку та надає повний спектр послуг з управління активами недержавних пенсійних фондів, пайових та корпоративних інвестиційних фондів. На сьогоднішній день в управлінні «КУА АПФ «Daliz Finance» знаходиться 15 інвестиційних фондів.

 Фахівці «Daliz Finance» запропонують вам найбільш вигідні умови з управління активами вашого пенсійного фонду, або активами інвестиційних фондів. Компанія має всі ліцензії, видані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, для надання повного комплексу послуг з управління активами.

 Якщо ви вирішили створювати недержавний пенсійний фонд, або один з видів інститутів спільного інвестування (пайовий, або корпоративний інвестиційний фонд), ми надамо  Вам змістовні рекомендації за видами і типами інвестиційних фондів, підберемо найбільш оптимальне рішення для вашого бізнесу, а при необхідності допоможемо з реєстрацією та оформленням всіх необхідних документів.

 

 Вам також може бути корисно:

Види і типи інвестиційних фондів; 

Недержавні пенсійні фонди, їх види та адміністрування;

Реєстрація професійних учасників.


Корисна інформація про управління активами ІСІ і не тільки: