Біржові операції з цінними паперами.

Згідно Закону України «Про акціонерні товариства» публічне акціонерне товариство повинне бути присутнім у біржовому реєстрі щонайменше, однієї фондової біржі.

Процедура лістингу (включення ЦП до біржового реєстру). Перебування акцій у котирувальному списку кожного рівня лістингу здійснюється при дотриманні умов «Положення про функціонування фондових бірж». Зокрема, має виконуватися вимога про мінімальну кількість та середньомісячної вартості угод з цінними паперами емітента протягом кожних 6 місяців;

Процедура підтримки котирувань на біржі. Оскільки проведення операцій з цінними паперами на фондових біржах є ліцензійним видом діяльності, емітентам необхідна допомога професійних торговців цінними паперами.

Ліцензований торговець цінними паперами ТОВ «ФК «Даліз-Фінанс» пропонує свої послуги з укладання угод з акціями публічних акціонерних товариств на одній з кращих фондових бірж Україна-ПФТС.

Порядок дій торговця та емітента з проведення операцій з акціями розробляється індивідуально для кожного емітента таким чином, щоб з одного боку задовольнити всім вимогам чинного законодавства, а з іншого – домогтися оптимізації витрат трудових, часових та інших ресурсів як емітента, так і торговця.

Всім емітентам, які співпрацюють з ТОВ «ФК «Даліз-Фінанс» з підтримки котирувань, компанія надає додаткові безкоштовні послуги:

  • Спостереження за виконанням емітентом вимог щодо кількості укладених угод та їх середньомісячної вартості;
  • Інформування про зміни в «Положенні про функціонування фондових бірж»;
  • Надання коментарів до даних змін у відношенні конкретного емітента.
_____________________________________