За 11 міс. 2013 року в Україні зріс у два рази обсяг виконаних біржових контрактів з ЦП

  Підвівши підсумки роботи фондового ринку за минулі 11-ть місяців (з січня по листопад 2013 року), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) зробила висновок, що обсяг проведених біржових контрактів з цінними паперами за цей проміжок часу склав 427,18 млрд. грн. Ця цифра перевищує в два рази торішню, за аналогічний період.

  Динаміка основних показників діяльності фондового ринку спостерігається досі. Одними із найпопулярніших інструментів ринку цінних паперів були і продовжують залишатися корпоративні та державні облігації. Загалом, торги з державними облігаціями, за цей період, принесли в бюджет України 319,04 млрд. грн., а це 74,69% від загального обсягу здійснених біржових контрактів. Торги з облігаціями підприємств принесли дохід у 42,51 млрд. грн., що склало 9,95%.

  Якщо порівнювати з аналогічним торішнім періодом, то істотно збільшився і обсяг зареєстрованих комісією цінних паперів ІСІ (акцій КІФ та інвестсертифікатів КУА ПІФ), на цей раз він досяг значення в 31,78 млрд. грн.