В Україні проданий ще один великий медіа-холдниг

  З повідомлення видання «Телекритика» стало відомо, що Віталій Гайдук, власник Evolution media, продав активи медіахолдингу, а конкретно фотоагентство «PHL», сайти Comments.ua, UGMK.info, газету «Коментарі», і англомовне видання Kyiv Weekly. Після того як активи були продані і відбулася зміна власника, компанію покинули Юлія Литвинова, гендиректор «Evolution media» та її заступник Сергій Скрипник.

  «Я спілкувалася лише з тими людьми, які називали себе «фронтменами». В основному це були юристи або люди, що як-то пов’язані з юриспруденцією. Вони навіть не представлялися. До мого відома ці люди надали інформацію про те, що у компанії змінилися власники і попросили передати їм справи. По закінченню двох тижнів я завершила всі процедури, і тепер, після визначення нової стратегії компанії, новий власник вибере з новим менеджментом новий курсом розвитку», – розповіла Литвинова.

  Пані Литвинова сказала, що їй поки точно невідомо, хто став новим власником холдингу. «Зі мною в основному спілкувалися юристи, тому я можу здогадуватися хто кінцевий власник компанії виходячи лише з непрямих ознак, і думаю кінцевого бенефіціара обчислити не так просто. Можу лише заявити, що юристи, яким, я передавала документи, обслуговували раніше «Брокбізнесбанк»»…, – повідомила колишній гендиректор «Evolution media». Інформація про те, що покупцем став Сергій Курченко, власник медіа-холдингу УМХ та ін. була спростована представниками «ВЭТЭК-медіа».

  Холдинг більше ніхто не залишав, крім Литвинової і Скрипника. Тальяна Мокротова так і залишилася на посаді головного редактора газети «Коментарі», але коментувати зміни, що відбулися в компанії вона не погодилася, аргументуючи це тим, що не володіє інформацією з цього питання. Поки ще немає достовірних даних про подальші плани нових власників «Evolution media» про розвиток медіахолдингу.

  Як відомо угода купівлі UMH була достроково закрита мультимільйонером Сергієм Курченком. Дана операція стартувала ще 21-го червня 2013 року, і на даний момент всі фінансові зобов’язання за угодою, виконані. Суму угоди поки сторонами тримається в секреті.