Власники КУА піддаються «рейдерських» атак

   Прецедент, що стався нещодавно шокував власників 63% капіталу ТОВ КУА «Інтер Кепітал Груп», коли вони 09.09.2013 року дізналися, що у керівництва компанією стоїть нікому до нині не відома особа. Це стало можливим після того, як до Єдиного державного реєстру внесли зміни, згідно з яким директором є хтось Служавый Олександр Геннадійович. На цій посаді з 01.10.2012 року перебував Захаров Тарас Євгенович. 

На що власниками КУА, дуже оперативно (на наступний день), було проведено збори, на якому для запобігання «рейдерського» захоплення майна, було прийнято рішення про внесення змін до Єдиного реєстру. Адже буквально ще вранці в реєстрі директором значився Захаров, а до вечора вже були внесені дані Служавого, використовуючи підроблені документи. Ну а далі були вилучені документи, печатки, колишнього директора та бухгалтера не пускали в офіс, а в банках всі права на розпорядження цінними паперами та іншими засобами вимагають визнати за новим керівником.
Мимоволі може скластися таке враження, що вносити зміни в Єдиний державний реєстр може будь-який бажаючий. Так, поруч акціонерів компанії «Київпроект», в середині вересня, було зроблено заяву про незаконну зміну складу правління та наглядової ради цієї компанії, після чого цей привабливий шматок у центрі міста, по вул. Б.хмельницького, силою захопили невідомі особи.
На даний момент не було вжито жодних заходів з боку правоохоронних органів на захист прав власників, – повідомляє Богдан Устименко, адвокат КУА «Інтер Кепітал Груп». За його словами звернення про рейдерське захоплення компанії подавалися до Генеральної прокуратури, Прокуратури Києва, Головне управління МВС у Києві, НКЦПФР, Шевченківське районне управління міліції та Прокуратури Шевченківського району, Розрахунковий центр, Національний депозитарій.
Як повідомляють в НКЦПФР, за останній рік ними не було зафіксовано жодних змін у керівництві підзвітною їм компанії. Зараз вони готуються до ретельної перевірки ситуації, яка торкнеться діяльності КУА та закріплених за нею посадових осіб на відповідність всім ліцензійним умовам щодо здійснення професійної діяльності на фондовому ринку (діяльності з управління активами інституційних інвесторів). Відповідно з даними НКЦПФР, що ніяких змін у керівництві організації не відбувалося, то директором досі є Тарас Захаров. 
Такий прецедент може мати досить широке застосування, що в свою чергу негативно позначиться на інвестиційному кліматі нашої країни, тому необхідно своєчасно вживати заходи, які передбачені законодавством, для захисту інтересів інвесторів та учасників ТОВ, – заявляють в УАІБ.