ПриватБанк має намір продати свою російську «дочку» за 1,5 млрд

 

 «Трійка-Д Банк» може стати власником російської дочки Приватбанку «Москомприватбанк». З 7-го березня і на даний момент функції тимчасової адміністрації в «Москомприватбанк » виконує Агентство по страхуванню внесків (АСВ) . (За даними газети «Ведомости»).

 Власниками «Трійка-Д банку» є двоє громадян України – Олександр Грановський і Павло Шепель, а також засновник девелоперської групи «ПІК» Юрій Жуков.

 Банкіри поки тільки висловлюють припущення щодо того, в чиїх інтересах «Трійка-Д банк» прагне купити « Москомпріват».

 Джерело, близьке до ПриватБанку, оприлюднив інформацію про те, що представники «Трійка-Д банку» ведуть переговори без участі АСВ, а безпосередньо з ПриватБанком. Ці дані також підтверджують джерела з російського ЦБ. «На вихідних пройшли переговори, але угоди поки не було. Визначеність з продажем може бути вже у вівторок. За свою російську «дочку» ПриватБанк запитав ціну не менше розміру одного капіталу (4,7 млрд. руб.)» – Додало джерело.

 За даними того ж джерела стало відомо, що всіх покупців , а їх було близько 10, відлякує висока вартість , поставлена ​​ПриватБанком, і необхідність узгодження в Кремлі.

 Як було відомо раніше, ЦБ ввів тимчасову адміністрацію в «Москомприватбанку» незабаром після того, як Ігор Коломойський, співвласник Приватбанку (33,85%) обмінявся колкостями з президентом Росії Володимиром Путіним.