Порядок визначення вартості чистих активів ІСІ було врегульовано НКЦПФР

   У недавньому опублікованому повідомленні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку йде мова про те, що порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування був нею повністю врегульоване. (За даними «Українські новини»).

   Якщо говорити конкретніше, то НКЦПФР, на своєму плановому засіданні , підтримала проект рішення «Про внесення змін до положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування».
Як зазначає Оксана Симоненко, директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР, – «що в першу чергу, поправки, що внесені до дане положення, ставляться до оцінки акцій українських емітентів, обіг яких зупинено або щодо яких було прийнято рішення призупинити внесення змін до системи реєстру, а також до оцінки цінних паперів емітентів, що були визнані паперами, що мають ознаки фіктивності».

   Пані Симоненко сподівається, що введення регуляторного акта дасть можливість поліпшити порядок визначення вартості чистих активів ІСІ, а застосування заходів щодо припинення і запобігання порушень законодавства на ринку цінних паперів зможе захистити права інвесторів.

   Нагадаємо, що раніше (у липні 2013 року) НКЦПФР врегулювала порядок визначення чистої вартості активів недержавного пенсійного фонду.