Визначено графік роботи фондових бірж України на період новорічних свят

  30-го грудня 2013 року відбудеться остання торговельна сесія на провідних українських фондових майданчиках «УБ», ПФТС та «Перспектива».

  Як повідомляю фондові майданчики на своїх сайтах, у цей день (30-го грудня) біржі пропрацюють повноцінний робочий день у звичайному для себе режимі.

  Однак у 2014 році біржі відновлять свою діяльність не так синхронно. «УБ» почне торгувати з 8-го січня, а ПФТС та «Перспектива» трохи раніше – 3-го січня, але з 4-го по 7-е січня у них будуть вихідні. 11 січня буде закрита «УБ», а «Перспективі» і ПФТС належить працювати в звичайному режимі.

  Важливо врахувати той факт, що 25-го лютого і 8-го лютого 2014 року не будуть працювати депозитарій Національного банку України система електронних платежів (СЕП), тому торги на біржах «УБ», ПФТС та «Перспектива» відповідно проводитися теж не будуть.

  На сайті «Української біржі» опубліковано повідомлення про те, що 27-го грудня 2013 року в ході вечірнього клірингу базовий обсяг гарантійного забезпечення ф’ючерсних контрактів на індекс українських акцій буде збільшено з 20% до 25%. Протримається збільшений розмір базового гарантійного забезпечення до 8-го січня 2014 року, коли очікується вечірня клірингова сесія. (За даними «Інтерфакс-Україна»)