НКЦПФР наділила СРО новими повноваженнями

  Відповідний порядок розгляду заяв саморегулюючих організацій (СРО) про передачі повноважень СРО професійних учасників фондового ринку та прийняття рішення був затверджений 26 -го листопада 2013 Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

  Розробленим регулятором документів передбачено визначення всіх етапів і умов наділення НКЦПФР нових повноважень саморегульованим організаціям, порядок прийняття рішення про делегування повноважень і реалізація СРО делегування їй обов’язків, а також порядок збільшення періоду виконання переданих повноважень і процедура відмови від них.

  Як повідомив Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР, – «Ми намагаємося максимально врахувати всі їхні інтереси, щоб наділити СРО потрібними повноваженнями, які зробили б роботу учасників ринку більш легким та комфортним. Самими важливими для нас питаннями залишаються моменти відповідальності та ефективної співпраці НКЦПФР та СРО».

  Представлений документ пройшов узгодження із зацікавленими держустановами. І як стверджує Лібанов, цей порядок був розроблений, щоб регламентувати процедурні питання передачі деяких повноважень СРО і встановити етапи з виконання даного процесу. При цьому всі пропозиції та зауваження, що діють СРО професійних учасників фондового ринку були враховані.

  Для проходження процесу державної реєстрації затверджений НКЦПФР документ в самому незабаром буде відправлений до Мін’юсту.