МВФ дав Україні позитивний сигнал

 

З повідомлення Олександра Клименка, Міністра доходів і зборів, стало відомо, що Міжнародний валютний фонд дав Україні позитивний сигнал про отримання кредиту.

Міністр зазначив, – «що ми готові закінчувати переговори та отримувати кредити. Це стосується нашої тарифної політики, і цей механізм, про який йде мова – не підвищувати тарифи – зараз знаходиться на стадії переговорів».

Як вже було відомо раніше, умовами МВФ для виділення нового кредиту Україні було те, щоб переконати уряд підняти ціни для населення на газ. І в разі виконання цих умов МВФ обіцяв виділити кредит на суму 4 млрд. дол.

«Величина кредиту від МВФ безпосередньо пов’язаний з розміром, який ми сьогодні йому повинні…», – заявив Микола Азаров, Прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд отримав від України, за 10 місяців 2013 року, 6 млрд. дол. в рахунок повернення боргу. Мова йде про тих кредитах, що МВФ виділив Україні в 2008 і 2009 році, уточнив Азаров.

Прем’єр-міністр також додав, що Україна не відмовляється від співпраці з МВФ, але в той же час ніколи не погодиться на невигідні для себе умови.