ПрАТ «Проспект інвестментс» припиняє своє існування

ПрАТ «Проспект інвестментс» припиняє своє існування  За даними «Інтерфакс- Україна» стало відомо, що акціонерами інвесткомпанії «Проспект інвестментс » (Київ ) було прийнято рішення про завершення емітента шляхом його ліквідації.

  Таке рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів компанії. Воно отримало підтримку 7,49 тис. голосів, а це всі 100 % учасників зборів, що були зареєстровані. При цьому інвесткомпанія відмовилася від будь-яких коментарів, що стосуються даного питання.

  У повідомленні компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, зазначено, що суми зобов’язань емітента в розмірі 59 тис. грн, буде цілком достатньо, щоб розрахуватися з кредиторами, оскільки вартість чистих активів компанії складає 8292 тис. грн.

  Інвестиційна компанія «Проспект інвестментс » була заснована ще в 1995 році. Починаючи з 2005 року вона була у складі інвестиційної групи «Російські Фонди», де займалася наданням послуг з торговельних операцій з цінними паперами для інституційних, корпоративних і приватних клієнтів, а також з інвестиційного консалтингу.

  Після придбання «Російськими фондами» частини в компанії «Укранет», під кінець 2011 року, цю компанію об’єднують з відділенням інтернет – трейдингу компанії «Проспект інвестментс» і дають назву «iTrader».

  Використовуючи цей бренд («iTrader»), «Російські фонди» продали 50% акцій фінансової компанії «Укранет» на початку 2013 року російській компанії ТОВ «Неттрейдер». Проте свою діяльність «Проспект інвестментс» продовжує на території України у сфері корпоративних фінансів та управління проектами прямих інвестицій.

  До фінансового холдингу інвестиційної групи «Російські фонди», заснованому в 1999 році, входять ЗАТ «Російські фонди», керуюча компанія «Паллада Ессет Менеджмент», НВФ «Перший національний пенсійний фонд», інвесткомпанія «Проспект», керуюча компанія «Інтерфінанс» і інвесткомпанія «Ай Ті Інвест».

Інформація була взята з джерела: «Інтерфакс- Україна»