Консультації

2_consulting_BIG 

Тел: [044] 278–20–82, Внутрішній номер: 148 и 120 Пошта: fc@daliz.com.ua

Адреса: 01024, Київ, ул. Академіка Богомольця, 7/14, офіс 182


 Не секрет що для успіху бізнесу компаніям необхідно дотримуватися багатьох правил гри. Одними з них є правила постійного зниження витрат і збільшення прибутковості. Керівники і власники бізнесу постійно перебувають у пошуку рішень, що дозволять вирішити ці завдання.

 Одним з можливих рішень законного зниження витрат підприємства та зниження податкового тиску є використання інструментів фондового ринку.

 Існує багато способів використання інструментів фондового ринку для бізнесу. Для того щоб власники бізнесу та керівники змогли оцінити їх переваги і розібратися з тим як ці інструменти працюють, ми проводимо індивідуальні безкоштовні консультації.

 Консультації – це прекрасна можливість отримати повну інформацію про можливості фондового ринку з рук професіоналів і заощадити час і кошти на пошук оптимального рішення для Вашого бізнесу.

Компанія “Daliz Finance” надає послуги з консультування клієнтів у галузі фондового ринку.

Деякі з можливих тем консультацій, що надаються компанією “Daliz Finance”:

 Для запису на консультацію вам потрібно всього лише заповнити заявку, яка знаходиться нижче. Фахівці “Daliz Finance” зв’яжуться з вами і узгодять зручний час для проведення консультацій.