Про компанію

about 

 ТОВ «Фондова компанія «Даліз-Фінанс» [Daliz Finance] була заснована в 2005 році і за короткий термін впевнено закріпилася на фондовому ринку та входить в тридцятку кращих інвестиційних компаній України.

 Компанія дієм на основі Ліцензії на провадження діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування серії АВ № 397982 від 17.05.2008 року, виданої Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Компанія “Daliz Finance” надає повний спектр послуг на фондовому ринку, зокрема:

 Вас цікавлять послуги торговця, зберігача, компанії управління активами? Всі ці послуги ви можете отримати в одному приміщенні, у вас не буде потреби відвідувати кілька фінансових установ.

 У вас є цінні папери і ви шукаєте надійного зберігача? Зателефонуйте зберігачу «Daliz Finance» та дізнайтесь всі деталі надання даної послуги за доступними цінами.   Бажаєте придбати чи продати акції, інвестиційні сертифікати чи інші цінні папери? Скористайтесь послугами торговця «Daliz Finance», не пропустіть сприятливого моменту.

 Можливо, для вас актуально створення власного інвестиційного корпоративного чи пайового фонду? Фахівці «Daliz Finance» з радістю допоможуть вам: нададуть безкоштовну консультацію, запропонують найкращі фінансові інструменти для задоволення ваших потреб та побажань.

 Фахівці «КУА АПФ «Daliz Finance»» створили та адмініструють 15 інвестиційних фондів і  готові використати свій досвід при реєстрації вашого фонду.

 Ми можемо бути корисними вам в адмініструванні інвестиційного фонду та подачі звітності в НКЦПФР. Тим самим допоможемо зекономити ваш час та гроші, адже вам не доведеться наймати персонал для ведення інвестиційного фонду та подачі звітності в Комісію.

 Ви серйозно задумуєтесь над створенням власної КУА? Ми проконсультуємо вас, підготуємо усі необхідні документи та зареєструємо для вас компанію з управління активами. Також можемо бути корисними вам  при веденні КУА та подачі звітності.

 Ви б хотіли дізнатись, які  інструменти фондового ринку можна використовувати у вашому бізнесі?  Запишіться на семінар чи консультацію до наших спеціалістів. Не витрачайте намарно час, дізнайтесь уже сьогодні як ви зможете  використовувати фондові інструменти у бізнесі.

 “Daliz Finance” є незалежною компанією, що дозволяє  приймати рішення, керуючись виключно інтересами Клієнтів.